you're offline

USŁUGI

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

Na terenie galerii handlowej możesz do woli korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do internetu. Szybko sprawdzisz interesujące Cię informacje i najnowsze promocje w naszych salonach!
 
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Skorzystasz tu z profesjonalnych usług prania odzieży, domowych tekstyliów, a nawet skórzanego obuwia. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
apteka.png

Apteka

Apteka

Kupisz tu leki, suplementy diety oraz dermokosmetyki. Apteka Sagittarius mieści się w pasażu galerii handlowej, w sąsiedztwie salonu Vision Express.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Odwiedź salon Kolporter, gdzie kupisz prasę, książki oraz napoje i słodycze. Znajdziesz go w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

Odwiedź salony Vision Express oraz Perfect Eye Optique, gdzie zadbasz o wzrok i dobierzesz idealne okulary korekcyjne, słoneczne oraz soczewki kontaktowe!
 
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Poznaj wyjątkowe miejsca na udany wypoczynek i wyrusz we wspaniałą podróż! Zacznij od wizyty w renomowanych salonach biur podróży Itaka, Neckermann i TUI.
 
dziecka.png

Pokój rodzica i dziecka

Pokój rodzica i dziecka

Znajdziesz tu chwile dla siebie i dziecka! Odpoczniesz, przewiniesz i nakarmisz malucha. Pokój rodzica i dziecka znajdziesz przy salonie Apart.
 
dzieci.png

Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Odwiedź z dziećmi nasz bezpłatny plac zabaw, gdzie możecie cieszyć się chwilą beztroskiej zabawy. Znajdziesz go przy wejściu do hipermarketu Auchan.
 
bankomat.png

Bankomat i wpłatomat

Bankomat i wpłatomat

Chcesz zapłacić gotówką lub bezpiecznie wpłacić pieniądze na konto? W naszej galerii handlowej znajdziesz bankomat i wpłatomat.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Planujesz podróż, a może właśnie z niej wracasz. W kantorze w pasażu przy salonie Carry bezpiecznie wymienisz walutę.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Jeśli dojeżdżasz do galerii handlowej samochodem, wygodnie zaparkujesz go na naszym parkingu. Czeka na Ciebie aż 3 120 miejsc parkingowych.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Nasze centrum handlowe jest miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Na parkingu znajdą 24 wygodne, powiększone miejsca parkingowe. Znajdują się one w pobliżu wejść do galerii handlowej.
 
rowerow.png

Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe

Dojeżdżasz na zakupy rowerem? Możesz go bezpiecznie zostawić przy stojakach w pobliżu wejścia do galerii handlowej.
 
benzynowa2.png

Stacja benzynowa

Stacja benzynowa

Tuż przy naszym parkingu znajdziesz stację benzynową Auchan, gdzie szybko i tanio zatankujesz samochód i ruszysz w dalszą podróż. 
 
elektrycznych.png

Stacja ładowania samochodów elektrycznych

Stacja ładowania samochodów elektrycznych

Na parkingu naszej galerii handlowej znajdziesz ładowarkę sieci GreenWay. Umożliwia ładowanie samochodów prądem stałym i przemiennym.
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Czekają na Ciebie różnorodna oferta, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów. W każdy wtorek od 2 lipca 2019 r. w hipermarkecie
decathlon.png

Decathlon

Decathlon

Lubisz aktywnie spędzać czas i uprawiać sport? Tu czeka na Ciebie bogata oferta i profesjonalni sprzedawcy, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednie produkty.
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Tu znajdziesz wszystko, by odnowić dom lub mieszkanie oraz wiele pomysłów na metamorfozę ogrodu.