you're offline
Wróć

Zobacz, komu możesz przekazać 1% podatku!

Od 20/03 do 31/03
swadzim-pomagam_bo_lubie-19032021-390.jpg
Tych, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Pomagam, bo lubię”, która odbędzie się 20 marca od godziny 12.00 do godziny 17.00 w naszej galerii handlowej. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego. Swoją działalność przedstawią m.in.:  fundacje: Niesiemy Nadzieję, Notdorf Robins Polska, Mam Marzenie, Akceptacja oraz Lepszy Świat, a także projekt Niewidzialna Ulica.

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając najbardziej potrzebującym. Podczas spotkań będzie można poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku. Podczas spotkania na stanowiskach poszczególnych organizacji będzie można obejrzeć i zakupić prace podopiecznych oraz upominki i w ten wesprzeć potrzebujących.

– Jeden procent podatku może wydawać się niewielką sumą, ale suma pojedynczych wpłat niesie realną pomoc dla podopiecznych fundacji czy stowarzyszeń. Dlatego serdecznie zachęcam do spotkania z osobami działającymi w tych organizacjach w naszej galerii handlowej – mówi Sylwia Betlej, menedżer marketingu w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. To także czas, w którym można bez większego wysiłku pomóc potrzebującym, wpisując w odpowiednią rubrykę rocznej deklaracji numer danej organizacji pożytku publicznego (OPP). Warto wiedzieć, czym na co dzień zajmują się organizacje, na działalność których można przeznaczyć 1 proc. podatku.

Zachęcamy do udziału!
Share