you're offline
Wróć

Zakończ wakacje z Rodziną Treflików!

25/08
add this event to your calendar

choose your application

swadzim-rodzina_treflikow-18082020-390.jpg
Zakończenie wakacji w naszym centrum handlowym upłynie w towarzystwie bohaterów popularnego serialu animowanego dla dzieci pt. „Rodzina Treflików”. To tym wesołym postaciom będą poświęcone dwie wystawy dostępne od 25 sierpnia w pasażu galerii handlowej. Pierwsza z ekspozycji podpowie dzieciom i ich rodzicom, jak troszczyć się o środowisko naturalne, a także jak bohaterowie Rodziny Treflików dbają o planetę. Z kolei na drugiej wystawie będzie można obejrzeć prace plastyczne inspirowane przygodami Rodziny Treflików, które wykonały dzieci z przedszkoli położonych w sąsiedztwie galerii handlowej. Poznane zasady z pewnością będzie można zastosować w praktyce w trakcie nowego roku szkolnego.  

Z kolei na profilu centrum handlowego na Facebooku będą dostępne cztery filmy. Widzowie wraz z bohaterem serialu Treflikiem odwiedzą wyjątkowe miejsca i poznają ciekawe zawody. Będzie można również pobrać kolorowanki z przygodami Rodziny Trelików.

Przygotowaliśmy również konkurs online, w którym do wygrania będzie wyprawka szkolna, a także upominki ufundowane przez firmę Trefl. Informacje o konkursie i jego regulamin zostaną opublikowane na profilu naszej galerii handlowej na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanSwadzim/

Regulamin można pobrać również tutaj

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Na terenie obiektu należy zasłaniać usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać bezpieczny dystans 1,5 metra od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej Przy wszystkich wejściach do centrum handlowego oraz przy wejściu do hipermarketu można znaleźć pojemniki z płynem dezynfekującym. Maseczki zasłaniające twarz i nos można nabyć w hipermarkecie oraz w sklepach galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share