you're offline
Wróć

Ruszają przedświąteczne obniżki

Od 26/11 do 30/11
swadzim-swiateczne_rabaty-26112020-390.jpg

Już od soboty 28 listopada w naszej galerii handlowej mogą działać wszystkie sklepy i punkty usługowe. To dopiero początek dobrych wiadomości!

Z okazji powtórnego otwarcia wiele z salonów w naszej galerii handlowej przygotowało wyjątkowe promocje i atrakcyjne rabaty!  To doskonała okazja, żeby uzupełnić zimową garderobę i kupić pierwsze, świąteczne prezenty.  

W naszych salonach znajdziesz najnowsze, zimowe kolekcje marek, które znasz i lubisz. Butiki odzieżowe przygotowały wiele wyjątkowych pomysłów na wygodne i ciepłe stylizacje dla Ciebie i Twoich bliskich. Każdą z nich możesz uzupełnić o modne obuwie i stylowe dodatki.

Szukasz prezentów dla najbliższych? U nas znajdziesz wiele inspiracji i kupisz trafione upominki dla każdego!

Jeśli chcesz wprowadzić przedświąteczny nastrój do Twojego domu, znajdziesz u nas także świąteczne dekoracje, które sprawdzą się w każdym wnętrzu!

Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego na terenie galerii handlowej znajdziesz dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Przypominamy też o obowiązku zasłaniania nosa i ust na terenie pasażu galerii handlowej i w poszczególnych sklepach. Prosimy również o zachowywanie bezpiecznego dystansu od innych kupujących i przestrzeganie limitów osób robiących jednocześnie zakupy, o których informują nasze salony!

Zapraszamy na bezpieczne zakupy z atrakcyjnymi rabatami!

Share