you're offline
Wróć

Przygotuj się z nami do sezonu rowerowego!

Od 17/05 do 31/05
swadzim-czas_na_rower-13052021-390.jpg
Czas na rower! Podczas akcji, która rozpocznie się 17 maja w naszej galerii handlowej poznasz ciekawe trasy w okolicach Poznania, dowiesz się więcej na temat rowerów i ich historii oraz obejrzysz zabytkowe egzemplarze, na jakich przemieszczano się przed dziesiątkami lat!

WYSTAWA ZABYTKOWYCH ROWERÓW

Od 17 do 24 maja nie lada gratka czeka na miłośników historii! Przez tydzień w pasażu galerii handlowej odbędzie się wystawa zabytkowych rowerów. Będzie można obejrzeć między innymi takie wyjątkowe egzemplarze wyprodukowane w przed II Wojną Światową w poznańskich fabrykach: Jandy, Oto Mix, Szukała, Wawrzyniak, HMP oraz Kastor.               

ROWEROWE CIEKAWOSTKI I PROPOZYCJE PODPOZNAŃSKICH TRAS

Od 17 maja do 29 maja w pasażu centrum handlowego będzie dostępna wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Będzie można dowiedzieć się, m.in. jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki po Wielkopolsce. Na specjalnych planszach będzie można znaleźć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl.

FILMY I KONKURS NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu galerii handlowej będzie można uzupełnić, oglądając filmy poradnikowe dostępne na profilu galerii w serwisie Facebook https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanSwadzim. Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

BEZPŁATNY SERWIS ROWEROWY

Nie każdą naprawę roweru możemy przeprowadzić samodzielnie. Dlatego 22 maja w godzinach od 11:00 do 18:00 będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Serdecznie zapraszamy!
Share