you're offline
Wróć

Odwiedź zimowe targi zajęć pozaszkolnych!

08/01
swadzim-targi_zajec_pozaszkolnych-29122021-390.jpg
Jak ciekawie i aktywnie spędzić ferie w mieście? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć podczas zbliżających się targów zajęć pozaszkolnych w naszej galerii handlowej. Zapraszamy w sobotę 8 stycznia od godziny 12 do godziny 17! Wstęp wolny!
W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują Akademia Piłkarska Reissa, Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, Pracownia Warsztaty Nowa Tarnowo Podgórne, Niewidzialna ulica, Key School oraz LeoLAB nauka przez zabawę.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach, które pozwolą sprawdzić, czy wybrane zajęcia spełnią ich oczekiwania. Wystawcy przygotowali stanowiska komputerowe, na których będzie można poznać różne języki programowania, m.in. Scratch, Minecraft, Roblox, a także zobaczyć, jak można wykorzystać banany i innych owoców do sterowania w grach komputerowych. Mali uczestnicy będą mogli również przetestować gry, które stworzyli uczestnicy zajęć komputerowych, organizowanych przez wystawców.

W sobotnie popołudnie będzie można wziąć udział w warsztatach plastycznych, artystycznych i kulinarnych, ciekawych eksperymentach naukowych, grach i zabawach piłką nożną a także spróbować sił w konkursie karaoke oraz poznać podstawowe kroki taneczne.  

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i dopytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Serdecznie zapraszamy!