you're offline
Wróć

Odwiedź wystawę „sztuka w czasach zarazy”

Od 04/02 do 22/02
swadzim-sztuka_w_czasach_zarazy-25022021-390.jpg
Pandemia, która całkowicie zmieniła sposób w jaki żyjemy i spędzamy czas, wywołała wiele emocji. Zmierzyły się z nimi trzy poznańskie artystki: Rozalia Nowak, Beata Pendowska oraz Sylwia Taciak. Stworzone przez nie prace będzie można obejrzeć na wystawie „Sztuka w czasach zarazy” w pasażu naszej galerii handlowej. Wystawa potrwa od 4 do 18 marca.

Poznańskie artystki stworzyły prace ilustrujące uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

– W pandemii jest niepokój o bliskich i o siebie, smutek, ale i konieczność pokonania trudności. Piękno natury, pragnienie podróży, dążenia do jedności z ciszą kosmosu – to pod ich wpływem maluje. Pragnę barwami wyrazić to, co czuję i często wielokrotnie zmieniam nastrój obrazu – mówi Rozalia Nowak, artystka, której prace będzie można obejrzeć na wystawie w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Wystawę „Sztuka w czasach zarazy” będzie można oglądać od 4 do 18 marca w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!
Share