you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć edukacyjnych dla dzieci

25/06
swadzim-pomysł_na_wakacje-22062022-390.jpg
Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście i pozwolą rozwijać zainteresowania.

W sobotę 25 czerwca zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć edukacyjnych. Czekamy od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

W pasażu naszej galerii handlowej będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Swoja ofertę zaprezentują Szkoła Akrobatyki Dominika Dembiński, Niewidzialna Ulica, która zaprasza na zajęcia dzieci z Ukrainy, NeoRobotyka, Leolab, Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundacja Mam Marzenie.

W programie znajdą się różnorodne aktywności. Wśród nich będą pokazowe zajęcia, warsztaty z podstaw robotyki, ciekawe eksperymenty chemiczne i doświadczenia naukowe, warsztaty kreatywne oraz zabawy sportowe.

Sobotnie targi zajęć edukacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  W trakcie spotkania będzie można zdobyć vouchery na wybrane zajęcia.

Serdecznie zapraszamy!