you're offline
Wróć

Odwiedź bajeczny świat gier!

23/10
swadzim-bajeczny_swiat_gier-13112021-390.jpg
Gry planszowe to doskonała zabawa dla całej rodziny! Rozwijają spostrzegawczość i wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji, ale przede wszystkim dostarczają wielu pozytywnych emocji!

W sobotę 23 października na kilka godzin pasaż naszej galerii handlowej zamieni się w bajeczny świat gier! Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w grach XXL oraz w popularnych planszówkach! Czekamy od godziny 12.00 do 18.00! Udział w zabawach jest bezpłatny!

Dla małych wielbicieli gier planszowych przygotowaliśmy aż 4 strefy tematyczne! W każdej z nich czeka gra XXL oraz stolik z tradycyjnymi planszówkami.

STREFA PEPPA PIG

To nie lada gratka dla miłośników przygód bajkowej Świnki Peppy! Tu maluchy będą mogły spróbować swoich sił w grze XXL. Wielka plansza została podzielona na kilka pól, a uczestnicy będą mieli za zadanie trafić w jak najwięcej z nich. Na najlepszych graczy czekają nagrody.

STREFA PIŁKARSKA

Tutaj każdy mały kibic i wielbiciel piłki nożnej będzie mógł spróbować swoich sił w strzałach do specjalnej bramki. Znajdują się w niej okienka, w które będzie trzeba trafić miękką piłką. Za oddanie cennych strzałów będzie można zdobyć punkty – kto zbierze ich najwięcej, zdobędzie nagrodę.
Dodatkowo przy stolikach w tej strefie będzie można zagrać w popularne gry piłkarskie.

STREFA ACTIVE

To miejsce, w której rywalizować mogą całe rodziny. Przygotowaliśmy kilka gier XXL, a ich uczestnicy będą musieli wykazać się zarówno sprawnością fizyczną, jak i intelektualną! Na najlepszych czekają nagrody!

STREFA EDUKACYJNA

Podczas wspólnej zabawy mali uczestnicy wyruszą w podróż dookoła świata przy olbrzymiej mapie! W czasie gry odwiedzą wszystkie kontynenty, poznają ich mieszkańców, państwa, zwierzęta czy budowle. Każdy uczestnik będzie musiał odpowiedzieć na pytania losowane za pomocą kart edukacyjnych, pochodzących z popularnych gier. Na zwycięzców czekają nagrody!

Odwiedź nasz bajeczny świat gier i baw się wspólnie z całą rodziną!

Serdecznie zapraszamy!