you're offline
Wróć

Jak rozwinąć pasje dziecka?

05/08
add this event to your calendar

choose your application

swadzim-targi_zajec_pozaszkolnych-31082020-390.jpg
Właściwy wybór zajęć pozalekcyjnych nie jest łatwą sztuką. Warto więc skorzystać z możliwości, jakie dają targi edukacyjne.

Największym atutem tej formy spotkania jest wzięcie udziału w pokazowych zajęciach i bezpośrednia rozmowa z instruktorami. Na najbliższe targi zajęć pozalekcyjnych zapraszamy już 5 września! Stoiska będą dostępne w godzinach od 12.00 do 17.00.

Niezwykle ważna w życiu każdego ucznia jest efektywna organizacja czasu po szkole tak, aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Nasze wydarzenie pozwoli rodzicom i ich pociechom poznać szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji.

Na zbliżających się targach swoją ofertę zaprezentuje wiele organizacji i instytucji. Centrum Terapii i Edukacji w Punkt zaprosi na zabawy plastyczne, zajęcia sensoplastyczne, zabawy ruchowe, naukę znaków chińskich oraz na kurs jedzenia pałeczkami. Strefę sportowo-piłkarską przygotuje Akademia Reissa. Nie zabraknie też ofert zabaw i nauki z klockami, które przedstawi Bricks4kidz oraz Robokid. Pokazy tańca towarzyskiego z udziałem dzieci i młodzieży zapewni DBST, a Positiva zaprezentuje zabawy z muzyką i pokazy muzyczne. Zajęcia dla młodych miłośników koni przedstawi Stajnia Folwark Wierzchaczewo.

Udział w wydarzeniu to również szansa na wylosowanie upominków, voucherów na zajęcia czy bonów podarunkowych. add this event to your calendar

choose your application

Share