you're offline
Wróć

Dbajmy o siebie latem!

02/06
add this event to your calendar

choose your application

swadzim-dbajmy_o_siebie_latem-02062020-390.jpg
Wokół nas coraz więcej słońca i coraz więcej możliwości spędzania wolnego czasu! Niezależnie od tego, czy planujesz wypoczynek nad jeziorem, morzem czy w pobliżu domu, dbaj o siebie i ciesz się latem z najbliższymi!

Troszczymy się, aby nasze centrum było miejscem udanych przygotowań do letniego wypoczynku i bezpieczną przestrzenią zakupów i odpoczynku. Wierzymy, że wspólna troska o siebie, sprawi, że tegoroczne wakacje będą udane i bezpieczne!

W naszej przestrzeni znajdziesz wiele możliwości spędzenia czasu. Możesz zjeść smaczny posiłek w naszej strefie restauracyjnej, a od 6 czerwca ponownie będzie można odpocząć, korzystając z wygodnych stref relaksu. Od pierwszej soboty czerwca na najmłodszych czekają bezpieczne kąciki i place zabaw.

W salonach naszych najemców już czekają na Ciebie letnie kolekcje. Stwórz zwiewne stylizacje na bazie wakacyjnych sukienek, kolorowych bluzek czy letnich szortów. Nie zapomnij, że dopełnieniem każdego stroju są modne akcesoria, a tych nie może zabraknąć podczas letniego wypoczynku! Przygotuj wygodne zestawy ubrań dla dzieci, które spragnione są zabawy na świeżym powietrzu. Pamiętaj także, że w ofercie naszych aptek i drogerii czekają odpowiednie kosmetyki, które pozwolą cieszyć się słońcem i sprawią, że czas spędzony na świeżym powietrzu będzie bezpieczny i beztroski.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy w naszych sklepach i punktach usługowych!

Na bieżąco dezynfekujemy drzwi, klamki, poręcze oraz inne powierzchnie wewnątrz galerii, a toalety co najmniej dwa razy dziennie. Przy wejściu do hipermarketu umieściliśmy pojemniki z płynem dezynfekującym, natomiast maseczki zasłaniające twarz i nos można nabyć w hipermarkecie i wybranych sklepach. add this event to your calendar

choose your application

Share