you're offline
Wróć

Co po szkole?

Od 04/09 do 06/09
swadzim-targi_zajec_pozaszkolnych-26082021-390.jpg
Zajęcia z robotyki, taniec, zajęcia rękodzielnicze czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych w naszej galerii handlowej! Będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych oraz wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci.

Zapraszamy w sobotę 4 września od godziny 12:00 do godziny 17:00 do pasażu naszej galerii handlowej. Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach pokazowych. Będą wśród nich warsztaty programowania robotów z klocków, które poprowadzą instruktorzy NeoRobotyki. Pasjonaci programowania będą mogli również odwiedzić dostępne w pasażu galerii handlowej stanowiska komputerowe i pod okiem nauczycieli Międzynarodowej Szkoły Giganci Programowania spróbować sił w różnych językach programowania i przekonać się, że w grach komputerowych funkcję dżojstika mogą pełnić nawet owoce. Z kolei dzieci zainteresowane rysunkiem i malarstwem będą mgły wziąć udział w warsztatach malarskich. Na uczestników targów czekają również zajęcia z ceramiki, podczas których będzie można poznać tajniki pracy z gliną. Zajęcia, pokazy sportowe i konkursy z upominkami przygotowały dla dzieci także Akademia Piłkarska Reissa oraz szkoła tańca DBTS oraz Osir Dance Studio z Tarnowa Podgórnego.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!