you're offline
Wróć

Bajkowy dzień dziecka!

04/06
swadzim-bajkowy_dzien_dziecka-31052022-390.jpg
Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla milusińskich, którzy odwiedzą nas ze swoimi rodzicami wiele wyjątkowych atrakcji! To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami bajek! Coś dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku!

Samochody Matchbox od pokoleń inspirują do wielkich motoryzacyjnych przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Z kolei w strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Coś dla siebie znajdą również mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele”. Podczas spotkania dzieci wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Wiele radości dostarczy również zabawa w kalambury w powietrzu. To wersja popularnej gry, gdzie jedna osoba rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny widzi obrazek na ekranie tabletu lub telefonu i odgaduje jego ukryte znaczenie.

Zapraszamy 4 czerwca od godziny 11:00 do godziny 18:00. Wstęp wolny!