Materiały dla prasy

 
 • 31.01.2018

  Wymień swoje książki!

  W najbliższy weekend 3-4 lutego goście Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czeka również spotkanie autorskie z Waldemarem Kurowskim, warsztaty szyfrowania ENIGMA, zajęcia dla dzieci oraz wystawa zdjęć Poznania. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Wielka zabawa z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Święto Babć i Dziadków nie obędzie się bez hucznej zabawy. W weekend 20-21 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zadbają o odpowiednią atmosferę i moc atrakcji. W programie wspólne zdjęcia wnuków z dziadkami, warsztaty kreatywne, a także wystawa prac dzieci. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane ozdoby i figurki, stroiki świąteczne czy oryginalna biżuteria będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 16 do 23 grudnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zapraszają na jarmarki świąteczne. 

   

  Więcej  

   
 • 24.10.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 28 października w Centrum Handlowym Auchan Swadzim oraz 29 października w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 17.10.2017

  Czarodziejski weekend dla dzieci

  Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez odpowiedniego nastroju magii i czarodziejskich atrakcji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza w weekend 21-22 października na halloweenowe rozrywki dla dzieci, czyli czarodziejskie gry i zabawy, tunel strachu czy warsztaty kreatywne. Będzie wiać grozą!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Jeszcze większy salon CCC w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Od początku września klienci Centrum Handlowego Auchan Swadzim mogą korzystać z oferty powiększonego salonu CCC. Na powierzchni ponad 500 mkw. Można kupić obuwie i akcesoria z najnowszych kolekcji oferowanych przez CCC. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Swadzim odpowiada Immochan Polska Sp. z o.o.

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku

  Wykonane ręcznie produkty i ozdoby mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Poszukujących inspiracji Centra Handlowe Auchan Komorniki i Swadzim zapraszają w dniach 16-24 września na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w prezenty na różne okazje oraz nabyć regionalną, zdrową żywność.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Klocki, wyścigi i moc adrenaliny - wracamy do szkoły!

  Pierwsze dni w szkolnych ławkach za nami, ale to nie powód, żeby pozwolić sobie na jesienną nudę. Powrót do szkoły to doskonała okazja do świętowania, zwłaszcza w duchu kreatywnej zabawy, która będzie doskonałą rozgrzewką dla małych żaków. Fanów budowli i wyścigów rajdowych Centra Handlowe Auchan Komorniki i Swadzim zapraszają 9 i 10 września na „Kreatywny powrót do szkoły”.

   

  Więcej  

   
 • 24.07.2017

  Dzieci podzielą się książkami ze swoimi rówieśnikami

  Aby wywołać radość na buzi dziecka, które cierpi z powodu choroby lub nie ma bliskich, naprawdę nie trzeba wiele. 29 i 30 lipca dzieci, które odwiedzą wraz z opiekunami wielkopolskie Centra Handlowe Auchan, będą mogły przekazać książki swoim rówieśnikom z domów dziecka i oddziałów szpitalnych.

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Wymień się książkami i poznaj niezwykłą Wyspę Wielkanocną

  Wszystkich miłośników literatury i podróżowania Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza do udziału w akcji „Wymień swoje książki”. 22 i 23 lipca będzie można spotkać się z podróżnikiem Markiem Fiedlerem, wziąć udział w warsztatach przybliżających zabytki i kulturę Wyspy Wielkanocnej oraz uzupełnić swoją biblioteczkę podczas akcji wymiany książek. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty