Materiały dla prasy

 
 • 22.01.2019

  Śnieżne warsztaty z Mamą Mu w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Chętni na zimowe zabawy w doborowym towarzystwie? 26 i 27 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim zagoszczą bohaterowie popularnej serii książek dla dzieci – Mama Mu i Pan Wrona. W programie czytanki, warsztaty kreatywne i sesje fotograficzne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2019

  Drogeria Hebe w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Od połowy grudnia 2018 roku klienci mogą zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  24 i 25 listopada maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim i Centrum Handlowe Auchan Komorniki wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Warsztaty w barwach jesieni

  Tworzenie jesiennych wianków, zabawek z siana i dyniowych ozdób, a także wyplatanie koszy z wikliny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających wielkopolskie Centra Handlowe Auchan. Jesienne atrakcje odbędą się w weekend 27 i 28 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Zabawy z Kicią Kocią w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Czytanki, sadzenie roślin, warsztaty kreatywne czy nauka tańca to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza najmłodszych 21 i 22 września na spotkanie z Kicią Kocią - bohaterką książek autorstwa Anity Głowińskiej. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Centrum Handlowe Auchan Swadzim z ładowarką samochodów elektrycznych

  Kierowcy samochodów elektrycznych podróżujący przez województwo wielkopolskie mogą już korzystać z ładowarki samochodów elektrycznych, zainstalowanej przy Centrum Handlowym Auchan Swadzim koło Poznania. Urządzenie należące do GreenWay, największej w Polsce sieci ładowania, jest dostępne dla zmotoryzowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

   

  Więcej  

   
 • 17.08.2018

  Wielka wymiana i zbiórka książek

  W najbliższy weekend 25 i 26 sierpnia goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Ahoj przygodo! – bezpłatne warsztaty i zabawy dla dzieci

  Już 4 i 5 sierpnia małe wilki morskie odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim przygotują się do wakacji nad wodą i letnich przygód, biorąc udział w ciekawych zabawach i warsztatach kreatywnych, które przypomną o podstawowych zasadach bezpieczeństwa czy udzielaniu pierwszej pomocy. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty