Materiały dla prasy

 
 • 23.05.2019

  Zabawy z Ciocią Jadzią w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Czytanki, warsztaty kulinarne i kreatywne czy studio fotograficzne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza najmłodszych 25 i 26 maja na spotkanie z Ciocią Jadzią - bohaterką książek autorstwa Elizy Piotrowskiej. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 24.04.2019

  Odbierz sadzonkę drzewa i weź udział w warsztatach ekologicznych

  Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w warsztatach ekologicznych w Centrum Handlowe Auchan Swadzim. Szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się 27 kwietnia, a podczas spotkania będą rozdawane sadzonki drzew. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 18.04.2019

  Paczkomaty® InPost przy Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Od drugiej połowy marca klienci Centrum Handlowego Auchan Swadzim mogą korzystać z Paczkomatów® InPost, które znajdują się na zewnątrz budynku przy wejściu obok sklepu Deichmann. Paczkomaty® wzbogacą udogodnienia dostępne na terenie centrum handlowego, dzięki którym klienci podczas zakupów mogą załatwiać codzienne sprawy.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Odkryj tajemnice roślin w ogrodzie edukacyjnym

  Czas na wiosenne prace w ogrodzie! 12 i 13 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują warsztaty ogrodnicze dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat roślin i prowadzenia własnego ogródka. W programie zajęcia w ogrodzie edukacyjnym z grządkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Śnieżne warsztaty z Mamą Mu w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Chętni na zimowe zabawy w doborowym towarzystwie? 26 i 27 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim zagoszczą bohaterowie popularnej serii książek dla dzieci – Mama Mu i Pan Wrona. W programie czytanki, warsztaty kreatywne i sesje fotograficzne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2019

  Drogeria Hebe w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Centrum Handlowe Auchan Swadzim poszerzyło swoją ofertę w segmencie zdrowie i uroda. Od połowy grudnia 2018 roku klienci mogą zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni około 280 mkw. Jest to piąta drogeria Hebe otwarta w ciągu ostatnich 12 miesięcy w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  24 i 25 listopada maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim i Centrum Handlowe Auchan Komorniki wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Warsztaty w barwach jesieni

  Tworzenie jesiennych wianków, zabawek z siana i dyniowych ozdób, a także wyplatanie koszy z wikliny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających wielkopolskie Centra Handlowe Auchan. Jesienne atrakcje odbędą się w weekend 27 i 28 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty