Materiały dla prasy

 
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Warsztaty w barwach jesieni

  Tworzenie jesiennych wianków, zabawek z siana i dyniowych ozdób, a także wyplatanie koszy z wikliny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających wielkopolskie Centra Handlowe Auchan. Jesienne atrakcje odbędą się w weekend 27 i 28 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Zabawy z Kicią Kocią w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Czytanki, sadzenie roślin, warsztaty kreatywne czy nauka tańca to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza najmłodszych 21 i 22 września na spotkanie z Kicią Kocią - bohaterką książek autorstwa Anity Głowińskiej. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Centrum Handlowe Auchan Swadzim z ładowarką samochodów elektrycznych

  Kierowcy samochodów elektrycznych podróżujący przez województwo wielkopolskie mogą już korzystać z ładowarki samochodów elektrycznych, zainstalowanej przy Centrum Handlowym Auchan Swadzim koło Poznania. Urządzenie należące do GreenWay, największej w Polsce sieci ładowania, jest dostępne dla zmotoryzowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

   

  Więcej  

   
 • 17.08.2018

  Wielka wymiana i zbiórka książek

  W najbliższy weekend 25 i 26 sierpnia goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Ahoj przygodo! – bezpłatne warsztaty i zabawy dla dzieci

  Już 4 i 5 sierpnia małe wilki morskie odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim przygotują się do wakacji nad wodą i letnich przygód, biorąc udział w ciekawych zabawach i warsztatach kreatywnych, które przypomną o podstawowych zasadach bezpieczeństwa czy udzielaniu pierwszej pomocy. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.07.2018

  Wakacje pod żaglami w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  Wszyscy na pokład, żagle w górę, czas wypłynąć na szerokie wody! 28 i 29 lipca maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim poznają tajniki życia na morzu i wezmą udział w zabawach związanych z żeglarstwem. W programie zajęcia praktyczne i teoretyczne, okulary VR oraz warsztaty kreatywne. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 2 i 3 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki to wyjątkowe święto i warto je celebrować jak najdłużej. Dlatego na 26 i 27 maja Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaplanowały wiele atrakcji dla mam i ich pociech. W programie m.in. warsztaty kreatywne, studio fotograficzne i zabawy ruchowe. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty