Materiały dla prasy

 
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 2 i 3 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki to wyjątkowe święto i warto je celebrować jak najdłużej. Dlatego na 26 i 27 maja Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaplanowały wiele atrakcji dla mam i ich pociech. W programie m.in. warsztaty kreatywne, studio fotograficzne i zabawy ruchowe. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Dbaj o środowisko z Ekoludkiem – warsztaty dla najmłodszych

  Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w sobotę 26 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki lub 27 maja Centrum Handlowe Auchan Swadzim i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Kolejna odsłona akcji wymiany książek w Centrum Handlowym Auchan Swadzim

  W najbliższy weekend 28 i 29 kwietnia goście Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję odświeżyć domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na egzemplarze przyniesione przez innych klientów. Uczestników akcji czekają również warsztaty podróżnicze oraz spotkanie z uczestnikiem wyprawy „Zielonym Busem” dookoła Stanów Zjednoczonych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Dzień ze zdrowiem – skorzystaj z bezpłatnych badań

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 24 marca będzie do tego okazja. Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaprasza na bezpłatne konsultacje lekarskie i m.in. badania EKG czy pomiar ciśnienia tętniczego.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Odwiedź wielkanocne jarmarki i przygotuj się do Świąt

  Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów wielkopolskie Centra Handlowe Auchan zapraszają na wielkanocny jarmark. Od 24 do 30 marca na odwiedzających czekają m.in. produkty regionalne, ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Wymień swoje książki!

  W najbliższy weekend 3-4 lutego goście Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czeka również spotkanie autorskie z Waldemarem Kurowskim, warsztaty szyfrowania ENIGMA, zajęcia dla dzieci oraz wystawa zdjęć Poznania. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Wielka zabawa z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Święto Babć i Dziadków nie obędzie się bez hucznej zabawy. W weekend 20-21 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zadbają o odpowiednią atmosferę i moc atrakcji. W programie wspólne zdjęcia wnuków z dziadkami, warsztaty kreatywne, a także wystawa prac dzieci. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane ozdoby i figurki, stroiki świąteczne czy oryginalna biżuteria będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 16 do 23 grudnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zapraszają na jarmarki świąteczne. 

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty