07.09.2018 Zabawy z Kicią Kocią

 

 

Czytanki, sadzenie roślin, warsztaty kreatywne czy nauka tańca to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. 21 i 22 września zapraszamy najmłodszych na spotkanie z Kicią Kocią - bohaterką książek autorstwa Anity Głowińskiej. Wstęp bezpłatny.

Już wkrótce nasi mali goście będą mogli dać upust drzemiącej w nich energii, biorąc udział w wesołych zabawach, które połączą ich ulubione rozrywki. Wszystko to w towarzystwie popularnej postaci z bajek dla dzieci – Kici Koci.

Zabawy będą podzielone na kilka stref tematycznych. W piątek i sobotę o godzinie 12:00 fanów postaci Kici Koci czeka spotkanie z autorką bajek i ilustratorką książek Anitą Głowińską. O pełnych godzinach maluchy wysłuchają opowieści o przygodach rezolutnej kotki. Na uczestników spotkania czeka również wielka maskotka Kici Koci, z którą dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe, drukowane na miejscu zdjęcia. Lubiący aktywność fizyczną wezmą udział w nauce tańca oraz zabawach, takich jak gra w „gumę” i skoki na skakance, hula-hop czy bierki XXL.

Wśród atrakcji znajdą się zajęcia tematyczne dla dzieci o różnych zainteresowaniach. W strefie małego ogrodnika, maluchy będą uczyć się jak sadzić i pielęgnować roślinki, przyozdobią doniczki oraz dowiedzą się wielu ciekawostek na temat wielu gatunków warzyw i owoców. Mali artyści wezmą udział w warsztatach kreatywnych, na których będą tworzyć oryginalne, wykonane z różnych materiałów zabawki, w tym zakładki do książek, zielniki oraz drobiazgi z wykorzystaniem skarbów lasu. W strefie plakatu dzieci będą tworzyć na dużych formatach papieru oryginalne rysunki ich ulubionej kociej bohaterki. Różnorodna oferta zabaw trafi w gusta najbardziej wymagających maluchów!

Atrakcje pod hasłem „Kicia Kocia zaprasza do zabawy” odbędą się 21 i 22 września od godz. 11.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty