05.06.2014 Świętowaliśmy Dzień Dziecka!

 

W miniony weekend wspólnie z naszymi najmłodszymi gośćmi świętowaliśmy ich wielkie święto! Z okazji Dnia Dziecka w galerii odbyły się wyjątkowe warsztaty podróżnicze. Podczas zajęć maluchy odkryły sekrety między innymi piramidy Cheopsa czy wieży Eiffla.

Wyjątkowe ciekawostki z całego świata maluchy poznały podczas wspólnej zabawy w strefie edukacyjnej. To tu, pod okiem doświadczonego animatora, mali podróżnicy zagrali w grę przypominającą popularnego „Chińczyka”. Gracze poruszali się w niej pionkami-zabytkami, takimi jak wieża Eiffla i odkrywali tajemnice różnorodnych zabytkowych budowli.

Z kolei w strefie zabaw twórczych uczestnicy spotkania wspólnie stworzyli ogromne papierowe modele paryskiej wieży oraz piramidy Cheopsa. Podczas ich wznoszenia animator opowiadał maluchom o historii i sekretach tych budowli. Mali podróżnicy mogli także odtworzyć największe dzieła Gaudiego, które znajdują się w Parku Geull w Barcelonie. W ruch poszły masa solna, kolorowe koraliki oraz specjalne barwne szkiełka, które pozwoliły małym artystom odwzorować prace tego wybitnego artysty.

Spotkanie było także wyjątkową okazją, aby poznać sekrety starożytnych walk gladiatorów. Maluchy mogły wcielić się w walczących i zmierzyć się w pojedynku na arenie.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

 

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Swadzim ul. Św. Antoniego 2

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty